Home Blessing Box - voňavá krabice s překvapením

Krabičky s překvapením miluju. Před pár lety jsem si je kupovala pravidelně - a většinou s naprostou spokojeností. Objevila jsem značky, které jsem do té doby neznala - a z mnoha z nich se staly stálice mé kosmetické výbavy.


Krabička, kterou vám představím dnes, ale není kosmetická...


Její hlavní poznávací znamení je rozhodně vůně. Taková, která dokonale provoní váš domov. Krabička jménem Home Blessing Box se totiž zaměřuje na čistý, uklizený a útulný domov. Obsahuje ekologické úklidové prostředky, pár pomocníků pro snadný úklid - a k tomu navíc voňavé a kouzelné doplňky do domácnosti. Kromě 4 plných balení eko výrobků slibuje i několik vzorků na vyzkoušení...

To celé za příjemně zvýhodněnou cenu. Home Blessing Box stojí 499 Kč (bez poštovného) - cena výrobků v něm je nejméně 750 Kč.Krabičky se dají objednat na webu Zónový úklid, a to jen do 12.4.2018 - rozesílat se budou v následujícím týdnu, kvůli překvapení všechny najednou :-)

Kromě úklidových eko produktů slibuje dubnová krabička třeba značku Yankee Candle, a také malé neúklidové překvapení.

Bude i Home Blessing Box pravidelnou krabičkou?

To se uvidí. Dubnový box je prvním, který se na Zónovém úklidu připravuje. Pokud bude zájem o krabičku dost velký, bude Home Blessing Box pokračovat dalšími edicemi.


Takže - objednáte si taky? >>>PS: určitě se uvidíme i u rozbalovacího článku ;-)
Žádné komentáře