Předposlední výherní Link Party & Giveaway

Je tu pátek a s ním další netématická víkendová Link Party. Ještě tento a příští týden zároveň spojená s giveaway.

Pravidla jsou stejná, jako obvykle (pro jistotu je najdete o kousek níže pod formulářem giveaway).
 

Do Link Party Giveaway se i nadále můžete přihlásit ve formuláři pod okénky odkazů.

K odtajňování obsahu balíčku protentokrát můžu říct, že jsem včera byla v pražské prodejně Ziaja a vybrala pro Vás 2 kousky - jeden malý a jeden velký (v obou balíčcích budou oba dva). K tomu jsem pro Vás dostala opravdu velkou spoustu vzorečků, takže kdo rád zkouší nová mazadla, bude naprosto nadšen!

Link Party

Giveawaya Rafflecopter giveawayPravidla


Co to vlastně taková Link Party je?
Jednoduchá možnost, jak propagovat váš blog na mém blogu a zároveň objevit pár nových blogů, které by vás třeba mohly zaujmout taky, jen jste o nich ještě neslyšeli.

Jak to funguje?
Pod zadáním tématu aktuální Linka Party najdete tlačítko "Add your link", po jehož stisknutí můžete zadat adresu článku na vašem blogu a vybrat k němu náhledový obrázek. Po potvrzení se odkaz na váš blog objeví tady na mém blogu (v oblasti nad tlačítkem) a zůstane zde i po ukončení Link Party.

Jaké jsou podmínky účasti?
Jednoduché, ale pár jich je.

 1. Váš odkaz musí směřovat na jeden konkrétní článek, ne na celý blog. Odkázat můžete pouze 1 článek na vašem blogu, ne více.
 2. Váš blog, nebo alespoň odkazovaný článek, musí být na zadané téma. Pokud píšete o něčem jiném, zkuste mi dát v komentářích tip na téma další link party.
 3. Do odkazovaného článku nebo na jiné viditelné místo vašeho blogu (aktuální článek nebo lišta s odkazy) vložíte buďto odkaz na můj blog, nebo obrázek s odkazem na link party (odkaz stačí zkopírovat a vložit, najdete ho pod obrázkem).
 4. Sledovat tento blog přes GFC (tak vám neuteče žádná další link party)
 5. Navštívit co nejvíce blogů, které v link party uvedou svůj odkaz, ideálně i zanechat komentář. Proč to? Přece byste nechtěli přijít na party, kde budete celou dobu postávat v koutě a nikdo s vámi nepromluví! Právě díky vzájemným návštěvám se svým blogem seznámíte spoustu nových čtenářů - a naopak třeba sami objevíte něco, co stojí za to sledovat.


Odkazy je možné vkládat až do nedělní půlnoci. Prosím, ujistěte se, že váš odkaz splňuje výše uvedené podmínky, v případě nesplnění může být odkaz smazán.2 komentáře

 1. Máš krásný design! A mimochodem tenhle nápad je moc dobrej, takovej hezkej způsob, jak propagace, tak možnosti najít nové lidi :)

  OdpovědětVymazat
 2. Hurá! Tak konečně se mi zničehonic rozjel Rafflecopter!
  Asi prostě jen neměl svůj den. ;-)

  OdpovědětVymazat