#PowerGirls

Bavilo by Tě vydělávat blogem nebo na sociálních sítích? 

Bez čekání na spolupráce, oslovování firem nebo přímého prodeje?


Jmenuji se Lucie Haberlová a úspěšně se věnuji vydělávání online prostřednictvím network marketingu. Spolupracuji se 2 společnostmi, a v každé z mých osobních sítích je nyní přes 150 VIP zákazníků a distributorů, kteří nadšeně nakupují za výhodnější ceny - a často budují své vlastní sítě a získávají provize z prodejů.Co je na mých sítích zajímavé?


99% svých zákazníků osobně neznám. Žádného z nich jsem aktivně neoslovovala ke spolupráci, všichni si mě a možnost spolupráce se mnou našli sami - prostřednictvím blogu nebo sociálních sítí.

Žádný přímý prodej, žádné studené cally, žádné sepisování seznamů příbuzných a známých, lákání na schůzky nebo přemlouvání k registraci do sítě.

Trvám na tom, aby spolupráce v network marketingu byla oboustranně výhodná. A vyplácí se mi to. Moji zákazníci a kolegové platí ty nejnižší možné ceny, a já získávám férovou provizi za propagaci produktů, které miluji - a bez váhání bych je doporučila i bez provize.

Nemám tisíce čtenářů nebo sledujících na Instagramu a Facebooku. Nepíšu na blog nebo FB ani zdaleka každý týden. Přesto se mi každý měsíc objeví na účtu pětimístná částka za provizi. 

Není to proto, že bych měla výjimečné štěstí, uměla skvěle prodávat nebo používala jinou "tajnou metodu". Mám strategii. Jednoduchou - a takovou, kterou může úspěšně zopakovat kdokoliv.

A naučím ji i Tebe!


Moje know-how má cenu tisíců korun. Přednáším o něm na konferencích a natáčím placený online kurz.

Přesto ho se svojí sítí sdílím naprosto zdarma. 


Proč? Protože v network marketingu uspějete pouze tehdy, pokud jsou úspěšní i lidé ve vašem týmu. Na Tvém úspěchu mi tedy osobně záleží.

Přidej se do mé nové FB skupiny #POWERGIRLS - nebo se rovnou zaregistruj do mého týmu!


Chceš patřit do mého týmu a naučit se úspěšnou strategii?


Vyplň registrační formulář nebo se zaregistruj přímo na webu NuSkin (tvé *ID č. sponzorujícího Brand Affiliate je CZ5536520).

Obratem získáš nejvýhodnější ceny na všechny produkty NuSkin. Pokud se zaregistruješ jako distributor, získáš navíc možnost budovat vlastní zákaznickou síť a díky doporučení svých oblíbených produktů můžeš získat provizi z celkového obratu Tvé sítě.

Přihlaš se a začni budovat svůj byznys bez rizika a vstupních investic. Registrace Tě k ničemu nezavazuje, ale poskytuje Ti obrovskou příležitost začít si plnit vlastní sny - díky penězům, volnému času a možnosti pracovat odkudkoliv.

Chci se zaregistrovat!

Zřízení účtu vás nezavazuje vůbec k ničemu - nemusíte nakoupit ani jednou a nikdo po vás nebude nic chtít.

VIP a distributorský účet se liší jen možností nabízet zboží dál a nebo umožnit lepší ceny vlastním zákazníkům - chcete-li začít vydělávat a využít mou strategii naplno, určitě zvolte distributorský účet.


Vaše údaje jsou u mě v bezpečí. Sdílet je s Vaším souhlasem budu pouze se společností NuSkin při zakládání účtu. Jsem registrovaná na Úřadu pro ochranu osobních údajů a s daty zacházím v souladu se zásadami bezpečnosti.


Žádné komentáře