Lumi, Lumi, LumiSpa!


Na čištění pleti jsem pes. Musí být jemné, efektivní, a ideálně spojené s cílenou masáží obličeje. Když se mě s boomem sonických kartáčků na pleť kdosi ptal, co si o nich myslím - moje reakce byla jasná. Kartáček? Na obličej? Co se navíc točí? Ani náhodou! Podráždit si pleť štětinama fakt není můj vrcholný cíl...Jenže tenhle brouček hraje úplně jinou ligu. 

Tak  za prvé - žádný štětiny. Měkoučká silikonová hlavice, co se jemně pohybuje po pleti.

Za druhé - masáááááááááž! Vidíte ty dva kroužky? Otáčejí se proti sobě. Vyhlazují, vypínají, stimulují...;-)

Za třetí - je vodotěsný. Klidně si to s ním můžete rozdat třeba ve sprše! Opatrné vymývání hlavic? Ani nápad, prostě to strčíte pod proud vody a propláchnete...

A za čtvrté? Ta hlavice jde sundat. A vyměnit. Třeba za trochu hrubší peelingovou. Nebo za novou. Když je to potřeba.


Že jako na pořádné čistění 2x denně fakt nemáte čas? Natož ještě na peeling, tonizaci, masku, sérum, krém, masáž a kdo ví co ještě?

Tak jo. Lumíkovi trvá čištění přesně 2 minuty. Včetně toho, že vás zbaví makeupu. 30 vteřin na čele - bzzzz : přehoď si mě na tvář! 30 vteřin - bzzz: teď na druhou. 30 vteřin - bzzz: teď na bradu a máš to.

Mimochodem, zhruba tohle na něm najdete, když se předtím důkladně odlíčíte...


Jo, s ručním mytím obličeje končím. :-)


PS: LumiSpa bude oficiálně na trhu v lednu. Kdo se těší, zvedne ruku!

UPDATE: LumiSpa už je v prodeji v e-shopu NuSkin. VIP zákazníci na něj mají (o dost) výhodnější cenu - jestli ještě nemáte VIP účet, info, jak vám ho mohu zařídit, je pod článkem ;-)


Ještě nemáte VIP ceny - a chcete je?

Chcete nakupovat výrobky NuSkin a Pharmanex za cenu téměř o čtvrtinu nižší, než v e-shopu? Mít možnost koupit si za levnější cenu některý z produktů, o kterých píšu, a nakupovat ve slevových a promo akcích?
Pak se mi rozhodně se mi "upište" přes formulář níže - vyřídím vám VIP účet s lepšími cenami (na cokoliv od NuSkin). 
Registrace přímo na stránce tohle neumí, zůstaly by vám běžné ceny. 
Zřízení účtu vás nezavazuje vůbec k ničemu - nemusíte nakoupit ani jednou a nikdo po vás nebude nic chtít. VIP a distributorský účet se liší jen možností nabízet zboží dál a nebo umožnit lepší ceny vlastním zákazníkům - jestli máte třeba beauty blog (nebo hodně kamarádek :-) ), je to díky online marketingovým technikám dost jednoduchá možnost, jak někomu představit skvělé produkty a zároveň dostat provizi z jejich prodeje... :-)Vaše údaje jsou u mě v bezpečí. Sdílet je s Vaším souhlasem budu pouze se společností NuSkin při zakládání účtu. Jsem registrovaná na Úřadu pro ochranu osobních údajů a s daty zacházím v souladu se zásadami bezpečnosti.


Žádné komentáře