Link Party & Giveaway

Je tu pátek a s ním další víkendová Link Party, aneb snadný způsob, jak se pochlubit svým blogem - tentokrát na téma oblíbená značka kosmetiky.

Pravidla jsou stejná, jako obvykle (pro jistotu je najdete o kousek níže pod formulářem giveaway).
 

Víkendové Link Parties jsem se navíc rozhodla podpořit malou giveaway, inspirovanou včerejším Ladyboxem a tématem dnešní Link Party. Vítězky obdrží Blogobox s plnými výrobky tří mých oblíbených značek a nějakými těmi vzorečky. Ke každému boxíku s překvapením samozřejmě patří nápověda a ta nebude chybět ani tady - korejská značka v rozkošném balení, pečující kosmetika z Růžové a voňavý vosk té nejvoňavější značky. V prvním balíčku bude navíc zabalený štětec na oči značky Hakuro.

První z balíčků je tentokrát určený pouze blogerkám - vítězku vylosuji ze všech, kdo se některé (nejen této) Link Party zúčastní. Odkaz na svůj blog máte možnost přidat 1x každý víkend, a to až do prvního víkendu v květnu. Blogerky, které se již účastnily některé z předchozích parties jsou tak v malé výhodě :-)

Druhý balíček je určen všem čtenářkám mého blogu - vítězku vylosuje Rafflecopter ze všech, kdo splní alespoň jedno z pravidel giveaway - tedy sledování přes GFC, Facebook, zanechání komentáře a sdílení giveaway (čím víc jich splníte, tím větší je šance na výhru). V komentářích neuvádějte e-mail, losovat se bude pouze z účastnic, které ho uvedou do formuláře pod odkazy v Link Party.

Přeji hodně štěstí!

Link Party


Giveawaya Rafflecopter giveawayPravidla


Co to vlastně taková Link Party je?
Jednoduchá možnost, jak propagovat váš blog na mém blogu a zároveň objevit pár nových blogů, které by vás třeba mohly zaujmout taky, jen jste o nich ještě neslyšeli.

Jak to funguje?
Pod zadáním tématu aktuální Linka Party najdete tlačítko "Add your link", po jehož stisknutí můžete zadat adresu článku na vašem blogu a vybrat k němu náhledový obrázek. Po potvrzení se odkaz na váš blog objeví tady na mém blogu (v oblasti nad tlačítkem) a zůstane zde i po ukončení Link Party.

Jaké jsou podmínky účasti?
Jednoduché, ale pár jich je.

  1. Váš odkaz musí směřovat na jeden konkrétní článek, ne na celý blog. Odkázat můžete pouze 1 článek na vašem blogu, ne více.
  2. Váš blog, nebo alespoň odkazovaný článek, musí být na zadané téma. Pokud píšete o něčem jiném, zkuste mi dát v komentářích tip na téma další link party.
  3. Do odkazovaného článku nebo na jiné viditelné místo vašeho blogu (aktuální článek nebo lišta s odkazy) vložíte buďto odkaz na můj blog, nebo obrázek s odkazem na link party (odkaz stačí zkopírovat a vložit, najdete ho pod obrázkem).
  4. Sledovat tento blog přes GFC (tak vám neuteče žádná další link party)
  5. Navštívit co nejvíce blogů, které v link party uvedou svůj odkaz, ideálně i zanechat komentář. Proč to? Přece byste nechtěli přijít na party, kde budete celou dobu postávat v koutě a nikdo s vámi nepromluví! Právě díky vzájemným návštěvám se svým blogem seznámíte spoustu nových čtenářů - a naopak třeba sami objevíte něco, co stojí za to sledovat.


Odkazy je možné vkládat až do nedělní půlnoci. Prosím, ujistěte se, že váš odkaz splňuje výše uvedené podmínky, v případě nesplnění může být odkaz smazán.

1 komentář

  1. sleduji přes GFC pod tímhle jménem, na FB (kde i sdílím) jako Little Gem :)

    OdpovědětVymazat