Víkendová Link Party & Giveaway

Je tu pátek a s ním další víkendová Link Party, aneb snadný způsob, jak se pochlubit svým blogem - po dobu giveaway opět netématicky - můžete přidat absolutně jakýkoliv článek, k jehož přečtení chcete čtenáře pozvat. Tentokrát lze přidávat odkazy až do pondělní půlnoci, když už je ten svátek... :-)

Pravidla jsou stejná, jako obvykle (pro jistotu je najdete o kousek níže pod formulářem giveaway).
 

Stále trvá i Link Party Giveaway - jak pro odkazující blogerky, z jejichž odkazů v Link Party budu losovat vítězku prvního balíčku, tak i pro všechny čtenářky blogu, které se můžou přihlásit přes formulář Rafflecopter.

K balíčku tento týden nebude nápověda, ale otázka na Vás. Příští týden se chystám navštívit prodejnu Ziaja a vybrat u nich pro Vás jeden z výrobků do výherních balíčků. Napište mi do komentářů, jaký výrobek nebo typ výrobku by Vám udělal radost.

Link Party

Giveawaya Rafflecopter giveawayPravidla


Co to vlastně taková Link Party je?
Jednoduchá možnost, jak propagovat váš blog na mém blogu a zároveň objevit pár nových blogů, které by vás třeba mohly zaujmout taky, jen jste o nich ještě neslyšeli.

Jak to funguje?
Pod zadáním tématu aktuální Linka Party najdete tlačítko "Add your link", po jehož stisknutí můžete zadat adresu článku na vašem blogu a vybrat k němu náhledový obrázek. Po potvrzení se odkaz na váš blog objeví tady na mém blogu (v oblasti nad tlačítkem) a zůstane zde i po ukončení Link Party.

Jaké jsou podmínky účasti?
Jednoduché, ale pár jich je.

 1. Váš odkaz musí směřovat na jeden konkrétní článek, ne na celý blog. Odkázat můžete pouze 1 článek na vašem blogu, ne více.
 2. Váš blog, nebo alespoň odkazovaný článek, musí být na zadané téma. Pokud píšete o něčem jiném, zkuste mi dát v komentářích tip na téma další link party.
 3. Do odkazovaného článku nebo na jiné viditelné místo vašeho blogu (aktuální článek nebo lišta s odkazy) vložíte buďto odkaz na můj blog, nebo obrázek s odkazem na link party (odkaz stačí zkopírovat a vložit, najdete ho pod obrázkem).
 4. Sledovat tento blog přes GFC (tak vám neuteče žádná další link party)
 5. Navštívit co nejvíce blogů, které v link party uvedou svůj odkaz, ideálně i zanechat komentář. Proč to? Přece byste nechtěli přijít na party, kde budete celou dobu postávat v koutě a nikdo s vámi nepromluví! Právě díky vzájemným návštěvám se svým blogem seznámíte spoustu nových čtenářů - a naopak třeba sami objevíte něco, co stojí za to sledovat.


Odkazy je možné vkládat až do nedělní půlnoci. Prosím, ujistěte se, že váš odkaz splňuje výše uvedené podmínky, v případě nesplnění může být odkaz smazán.


2 komentáře

 1. Já bych se tak ráda zúčastnila aspoň giveaway... jenže proradný Rafflecopter mi ji pořád nechce ani ukázat, natož abych tam mohla něco napsat, ať ho otvírám, v jakým programu chci. :-(

  OdpovědětVymazat
 2. Přiznám se, že vůbec nevím, čím by to mohlo být - teď jsem ten formulář zkoušela a funguje to... :-/

  OdpovědětVymazat