Poslední výherní Link Party & možnost zapojení do Giveaway

Je tu pátek a s ním další netématická víkendová Link Party. Ještě tento
týden zároveň spojená s giveaway - jeden balíček obdrží blogerka vylosovaná ze všech zveřejněných odkazů, druhý je určen některé z přihlášených čtenářek (blogerky se mohou přihlásit do obou). 

Pravidla jsou stejná, jako obvykle (pro jistotu je najdete o kousek níže pod formulářem giveaway).
 

Do Link Party Giveaway se i nadále můžete přihlásit ve formuláři pod okénky odkazů.

A protože je tu poslední víkend soutěže, řeknu Vám, co tedy ve výherním balíčku najdete. V Ziaje jsem nakonec podlehla a místo jednoho kousku pro vás koupila hned dva - a sice jeden ze šampónů (které mě osobně dost nadchly a aktuálně nic jiného nepoužívám) a zklidňující hydratační okurkový pleťový krém. K tomu jsem pro Vás dostala velkou spoustu vzorečků, kterou Vám do výherních krabiček přesypu.

Při vybírání asijského dárku jsem váhala mezi pečující kosmetikou od Skin Food a dekorativní od Etude House. Nakonec to roztomilými obaly vyhrály zmrzlinkové laky na nehty - v každém balíčku bude jeden, oba mají vcelku neutrální barvy.

Posledním kouskem v balíčku je vosk do aromalampy Yankee Candle. Vzhledem k tomu, že pro normálního smrtelníka je zcela nemožné zajít tyhle vůně vybírat a odnést si z obchodu jen dvě do soutěže, mám jich doma připravených několik a i pro mě bude překvapením, které dvě v balíčcích nakonec skončí:-)

V balíčku pro blogerky účastnící se Link Party bude navíc slíbený Hakuro štětec na nanášení očních stínů.

Abych předešla případnému zklamání - obrázek samotné krabičky je ilustrační, tak pěknou asi zabalit nezvládnu. Snad se Vám balíčky i tak budou líbit :-)

Link Party

Giveawaya Rafflecopter giveawayPravidla


Co to vlastně taková Link Party je?
Jednoduchá možnost, jak propagovat váš blog na mém blogu a zároveň objevit pár nových blogů, které by vás třeba mohly zaujmout taky, jen jste o nich ještě neslyšeli.

Jak to funguje?
Pod zadáním tématu aktuální Linka Party najdete tlačítko "Add your link", po jehož stisknutí můžete zadat adresu článku na vašem blogu a vybrat k němu náhledový obrázek. Po potvrzení se odkaz na váš blog objeví tady na mém blogu (v oblasti nad tlačítkem) a zůstane zde i po ukončení Link Party.

Jaké jsou podmínky účasti?
Jednoduché, ale pár jich je.

 1. Váš odkaz musí směřovat na jeden konkrétní článek, ne na celý blog. Odkázat můžete pouze 1 článek na vašem blogu, ne více.
 2. Váš blog, nebo alespoň odkazovaný článek, musí být na zadané téma. Pokud píšete o něčem jiném, zkuste mi dát v komentářích tip na téma další link party.
 3. Do odkazovaného článku nebo na jiné viditelné místo vašeho blogu (aktuální článek nebo lišta s odkazy) vložíte buďto odkaz na můj blog, nebo obrázek s odkazem na link party (odkaz stačí zkopírovat a vložit, najdete ho pod obrázkem).
 4. Sledovat tento blog přes GFC (tak vám neuteče žádná další link party)
 5. Navštívit co nejvíce blogů, které v link party uvedou svůj odkaz, ideálně i zanechat komentář. Proč to? Přece byste nechtěli přijít na party, kde budete celou dobu postávat v koutě a nikdo s vámi nepromluví! Právě díky vzájemným návštěvám se svým blogem seznámíte spoustu nových čtenářů - a naopak třeba sami objevíte něco, co stojí za to sledovat.


Odkazy je možné vkládat až do nedělní půlnoci. Prosím, ujistěte se, že váš odkaz splňuje výše uvedené podmínky, v případě nesplnění může být odkaz smazán.3 komentáře

 1. Ahoj, velmi zajímavá soutěž, tedy hlavně pro blogerky. Nikde jsem nic podobného neviděla. SUPER Už jsem se zapojila :-)
  v.marsikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Link Parties jsou hodně populární u amerických blogerek. Mně se ta myšlenka hrozně líbí, je to taková pěkná propojovací akce...

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to je skvělé, že je to i u nás, díky tobě :-)

  OdpovědětVymazat