Víkendová Link Party & výherci giveaway

Je tu pátek a s ním další víkendová Link Party. Tentokrát na téma "oblíbený kousek z východu". Můžete odkazovat na články asijské kosmetice, ale čemkoliv jiném pocházejícím ze zemí na východ od nás - ať už je to Korea, Thajsko, Rusko a nebo třeba Slovensko :-)

Pravidla jsou stejná, jako obvykle (pro jistotu je tradičně najdete ve spodní části článku).
 

A jak dopadla Link Party Giveaway?

Výherkyní vylosovanou rafflecoptéřím formulářem je Daniela K., na kterou čeká první balíček.

Druhý balíček jsem losovala z odkazů na blogy vytištěných z jednotlivých týdnů Link Parties. Zde se ukázalo, že pravidelná účast se vyplatí - poté, co jsem dvakrát vylosovala sama sebe, neb jsem před taháním papírků inteligentně zapomněla odstranit svoje vlastní odkazy, které tam cpu na ukázku toho, jak bude vypadat ten Váš -  padla třetí volba na Wonderfull Today a její článek o ultrazvukové špachtli.
 

Oběma výherkyním tímto gratuluji a prosím, aby si zkontrolovaly emailové schránky :-)


Link Party

Giveawaya Rafflecopter giveawayPravidla


Co to vlastně taková Link Party je?
Jednoduchá možnost, jak propagovat váš blog na mém blogu a zároveň objevit pár nových blogů, které by vás třeba mohly zaujmout taky, jen jste o nich ještě neslyšeli.

Jak to funguje?
Pod zadáním tématu aktuální Linka Party najdete tlačítko "Add your link", po jehož stisknutí můžete zadat adresu článku na vašem blogu a vybrat k němu náhledový obrázek. Po potvrzení se odkaz na váš blog objeví tady na mém blogu (v oblasti nad tlačítkem) a zůstane zde i po ukončení Link Party.

Jaké jsou podmínky účasti?
Jednoduché, ale pár jich je.

  1. Váš odkaz musí směřovat na jeden konkrétní článek, ne na celý blog. Odkázat můžete pouze 1 článek na vašem blogu, ne více.
  2. Váš blog, nebo alespoň odkazovaný článek, musí být na zadané téma. Pokud píšete o něčem jiném, zkuste mi dát v komentářích tip na téma další link party.
  3. Do odkazovaného článku nebo na jiné viditelné místo vašeho blogu (aktuální článek nebo lišta s odkazy) vložíte buďto odkaz na můj blog, nebo obrázek s odkazem na link party (odkaz stačí zkopírovat a vložit, najdete ho pod obrázkem).
  4. Sledovat tento blog přes GFC (tak vám neuteče žádná další link party)
  5. Navštívit co nejvíce blogů, které v link party uvedou svůj odkaz, ideálně i zanechat komentář. Proč to? Přece byste nechtěli přijít na party, kde budete celou dobu postávat v koutě a nikdo s vámi nepromluví! Právě díky vzájemným návštěvám se svým blogem seznámíte spoustu nových čtenářů - a naopak třeba sami objevíte něco, co stojí za to sledovat.


Odkazy je možné vkládat až do nedělní půlnoci. Prosím, ujistěte se, že váš odkaz splňuje výše uvedené podmínky, v případě nesplnění může být odkaz smazán.
Žádné komentáře