Podzimní Missha Box

Na Missha Box jsem se, stejně jako minule, dost těšila, protože korejskou kosmetiku mám ráda a česká pobočka Misshy boxíky sestavuje způsobem, který mi velmi vyhovuje.

Zásilka tentokrát dorazila v jednoduché krabičce, v mém případě bohužel opět lehce poškozené. Nicméně obsah mi rozhodně udělal radost.

Jako první jsem vytáhla vzorky hydratačního séraSuper Aqua. Ráda vyzkouším, perfektně se hodí do podzimní péče podle Chizu Saeki. Stejně jako i další výrobek - čistící pěna Creamy Latte Strawberry. Ta dorazila v plném balení, alias obří tubě naplněné růžovým krémem, co voní jako jahodové granko :-)

Zaujala mě i gelová náplast na rty se šnečím extraktem a 24K zlatem. Vypadá celkem legračně, ale nevadí. Ještě nevím, jestli ji vyzkouším sama (na suché rty až tolik netrpím), nebo ji věnuji svému muži.

Řada plných výrobků pokračuje odlakovačem a peelingovou maskou na chodidla. Ta mě už mockrát lákala k vyzkoušení, ale trochu jsem se bála objednávat si přímo z Koreje něco, co by mohlo být přece jen trochu větší dryják. Takže na tuhle se vážně těším.
Pak tu máme čtyři menší kousky - vzorek perfect cover BB creamu a hydratačního tonru Super Aqua.
A dva plné kousky z řad dekorativní kosmetiky - Perfect Concealer a minipaletku rtěnek z řady Missha Signature. 
Concealer jsem si už několikrát chtěla sama objednat, takže za mě celkem trefa. Přišla mi tmavší varianta Natural Beige, pokud by ji někdo chtěl vyměnit za světlejší Light Beige, která je podle přiloženého dopisu v boxech taky, dejte mi vědět (třeba v komentářích).Z paletky mám moc velkou radost, protože ač na rtěnky moc nejsem, strašně moc se mi líbí balení téhle řady a jsem moc ráda, že z ní konečně jeden kousek taky mám. Uvnitř je navíc skvělé zrcátko, takže se mi v kabelce určitě neztratí.

Missha Box mě tentokrát vážně potěšil, skladba produktů je v něm pro mě osobně naprosto perfektní.

Jak se vám boxík líbí? Objednaly jste si ho taky?

PS: s krabičkami tento týden ještě nekončíme, mám pro vás docela zajímavé překvapení!

5 komentářů

 1. Tak to je parádní obsah, asi první, co mě fakt zaujal. Čistící pěna a paletka by mě moc potěšila :)
  Beauty of pink

  OdpovědětVymazat
 2. Mám ho také objednaný ještě mi nepřišel. Ale mě to zase tak moc nenadchlo...Sara

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to už se moc těším až mi dorazí

  OdpovědětVymazat
 4. Krása. Těším se na recenzi čistící pěny a hydratačního séra (o)

  OdpovědětVymazat
 5. Je super, já ji tentokrát propásla, což mě dost mrzí, protože s minulým vydáním jsem byla velmi spokojená :)

  OdpovědětVymazat