LifePak

LifePak je multivitamínový preparát od společnosti NuSkin/Pharmanex. Vyrábí se z přírodních zdrojů v bio kvalitě - a neobsahuje levnější synteticky vyrobené vitamíny, které naše tělo nedokáže zpracovat stejně efektivně, jako přírodní látku. Aby tělo dokázalo využít i vitamíny rozpustné v tucích, prodává se společně s přípravkem Marine Omega, obsahujícím rybí olej a olej z krillu.
Cena za balíček LifePak a Marine Omega je z nižší, než za samotné vitamíny :-) 

Vyšší cena produktu je kromě vysoké kvality dána i denní dávkou 2 x 4 tablety denně, díky které tělo dokáže doporučenou denní dávku vitamínů reálně vstřebat a využít (z vitamínových tablet kteréhokoliv výrobce se nikdy nevstřebá 100% jejich obsahu, část tělo vždy dříve vyloučí).

NuSkin nabízí registrovaným VIP zákazníkům ceny téměř o čtvrtinu nižší, než v e-shopu. Pokud této nabídky chcete využít, stačí vyplnit formulář níže - vyřídím vám VIP účet s lepšími cenami (na cokoliv od NuSkin).
Registrace přímo na stránce tohle neumí, zůstaly by vám běžné ceny. 

Zřízení účtu vás nezavazuje vůbec k ničemu - nemusíte nakoupit ani jednou a nikdo po vás nebude nic chtít. VIP a distributorský účet se liší jen možností nabízet zboží dál a nebo umožnit lepší ceny vlastním zákazníkům - jestli máte třeba beauty blog (nebo hodně kamarádek :-) ), je to díky online marketingovým technikám dost jednoduchá možnost, jak někomu představit skvělé produkty a zároveň dostat provizi z jejich prodeje... :-)
Vaše údaje jsou u mě v bezpečí. Sdílet je s Vaším souhlasem budu pouze se společností NuSkin při zakládání účtu. Jsem registrovaná na Úřadu pro ochranu osobních údajů a s daty zacházím v souladu se zásadami bezpečnosti.

Žádné komentáře