Tegreen


Tegreen je výtažek ze zeleného čaje od společnosti NuSkin/Pharmanex.

Vyrábí se z čistě přírodních zdrojů v nejvyšší kvalitě a díky patentované technologii zpracování obsahuje pouze minimální množství kofeinu/teinu. Polknutím jedné tablety tedy využíváte živiny obsažené v sedmi šálcích prvotřídního zeleného čaje -  bez obav, že toto množství ohrozí váš spánek nebo soustředěnost a koncentraci během dne.
Zelený čaj je silný antioxidant, který pomáhá buňkám s ochranou před volnými radikály a oxidačním stresem. Známý je i pro své termogenní účinky - pomáhá spalovat tuky, zrychlit metabolismus a stabilizovat hladinu krevního cukru.


Užívá se 1 tableta denně. V nabídce najdete balení po 30 nebo 120 kapslích

NuSkin nabízí registrovaným VIP zákazníkům ceny téměř o čtvrtinu nižší, než v e-shopu. Pokud této nabídky chcete využít, stačí vyplnit formulář níže - vyřídím vám VIP účet s lepšími cenami (na cokoliv od NuSkin).
Registrace přímo na stránce tohle neumí, zůstaly by vám běžné ceny. 

Zřízení účtu vás nezavazuje vůbec k ničemu - nemusíte nakoupit ani jednou a nikdo po vás nebude nic chtít. VIP a distributorský účet se liší jen možností nabízet zboží dál a nebo umožnit lepší ceny vlastním zákazníkům - jestli máte třeba beauty blog (nebo hodně kamarádek :-) ), je to díky online marketingovým technikám dost jednoduchá možnost, jak někomu představit skvělé produkty a zároveň dostat provizi z jejich prodeje... :-)
Vaše údaje jsou u mě v bezpečí. Sdílet je s Vaším souhlasem budu pouze se společností NuSkin při zakládání účtu. Jsem registrovaná na Úřadu pro ochranu osobních údajů a s daty zacházím v souladu se zásadami bezpečnosti.


Žádné komentáře